Střechy - izolace střech - klempířské - pokrývačské - tesařské - práce

Petr ŠULC & Čeněk PERNÝ - sdružení KAIP, Šanov 215, 270 31 Senomaty, tel.: 313 543 535, fax: 313 543 050, e-mail: kaipcz@tiscali.cz

Sdružení KAIP - klempířské - pokrývačské - tesařské - práce
Kontakt

Petr ŠULC - KAIP

Provozovna a prodejní sklad:


SENOMATY u Rakovníka - AREÁL COOPU

mobil: 723 759 736

č. účtu: 192013198 / 0600   GE Money

e-mail: kaipcz@tiscali.cz
web: www.kaip.cz

Otevírací doba:

Po - Pá: 7 - 16.30 hod


So: zavřeno

KAIP-KOMPLETNÍ STŘECHY - idatabaze.czStřechy, realizace střech - idatabaze.cz

od 6.11.2023 do 31.3.2024 ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA: PONDĚLÍ - PÁTEK 8 - 14.30 hodin, SOBOTA - ZAVŘENO !!! SPLÁTKOVÝ PRODEJ STŘECH DO ODVOLÁNÍ POZASTAVEN !!!

 

 

Sdružení KAIP -> klempirstvi-strechy.cz

Potřebujete zakoupit, dodat a namontovat okapový systém?  Potřebujete postavit novou střechu nebo si nechat opravit střechu starou? Vyberte si spolehlivou stavební firmu, která se na střechy specializuje.

Příkladem spolehlivé, cenově přijatelné a osvědčené společnosti v oboru střechy – klempířské práce  je KAIP – Petr Šulc. KAIP funguje jako KLEMPÍŘSTVÍ - prodej a montáž, ale také realizuje střechy všech typů a velikostí, tzn. pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

 

Střechy všech typů a velikostí

Stavíme nové střechy pro jakékoliv objekty od rodinných domů až po panelové domy a firemní objekty. Provádíme také opravy, výměny a rekonstrukce starých a poškozených střech. Pro stavbu střechy dodáme všechny druhy krytin (betonové, pálené, plechové aj.). Vybrané střešní krytiny i další materiál na stavbu sami dovezeme. Zaměřujeme se důsledně také na perfektní izolace střech, zaručujeme dlouhou životnost střechy. Sami zajišťujeme veškeré tesařské, klempířské pokrývačské práce.

 

PRODEJNA KLEMPÍŘSKÉHO MATERIÁLU

Klempířské prvky jsou důležitou součástí každé střechy. Mezi nejčastější klempířské práce patří montáže okapových systémů, lemování komínů, montáže a revize hromosvodů, oplechování střech. V naší prodejně klempířských materiálů v Senomatech u Rakovníka držíme skladem, vyrábíme a následně montujeme veškeré klempířské prvky z různých materiálů (TITANZINEK, POZINK, LAKOVANÝ POZINK, MĚĎ, NEREZ, LINDAB, poplastované plechy aj.). Klempířské prvky do délky 4m vyrábíme na vlastní ohýbačce – dodáme je tak na stavbu bez čekání. Máme také speciální ohýbačku na výrobu parapetů a poklopů.

 

Střechy a klempířství KAIP

KAIP - Petr Šulc se zaměřuje především na kvalitu. Protože pro střechy je kvalita to nejdůležitější. Používáme osvědčené materiály. Sídlíme v Senomatech u Rakovníka, střechy stavíme po celé republice. V Senomatech také navrhneme, spočítáme, objednáme a dodáme pro vaši střechu střešní krytinu včetně potřebných doplňků.

Máte-li jakékoliv dotazy, zavolejte nám na tel. číslo 723 759 736 - paní Šulcová. Rádi a ochotně vám poradíme, pomůžeme s objednávkou, provedeme zdarma zaměření a rozpočet střechy. Těšíme se na spolupráci.

Novinky

zákazníkům nabízíme

  • SLEVY
  • přijatelné ceny
  • zaměření a rozpočty střech zdarma
  • odvoz krytiny až na stavbu

firmám nabízíme

  • klempířské materiály za příznivé ceny
  • zajímavé rabaty na krytiny, doplňky, folie, okna a spoj. materiál
  • výrobu klemp. prvků v délkách až 4m
Ocenění spolehlivá firma 2016 - ŽivéFirmy.cz Ocenění spolehlivá firma 2015 - ŽivéFirmy.cz Ocenění spolehlivá firma 2014 - ŽivéFirmy.cz
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies